aktualności - plastyka dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

GALERIA SZNURKI
zabawa i nauka od 1991 roku.

PLENERY.

Zapraszamy na plener 12 VIII 20 (środa w godz. 17 - 19) w Parku Łazienki Królewskie przy Świątyni Sybilli.
Można dojść od ul. Belwederskiej. Koszt udziału: 70zł ( przelewem, nr konta na stronie w zakładce kontakt  ). Wszystko co potrzebne do malowania i rysowania znajdziecie na miejscu. Prosimy o zgłoszenia na maila.
Zdjęcia z plenerów zamieszczamy w zakładce: plenery.
Warszawa 08 VIII 2020r.
ROBIMY ZDJĘCIE POMALOWANEJ FIGURKI.

Wybieramy dobrze oświetlone miejsce. Bardzo dobre efekty uzyskamy przy dziennym świetle np. na balkonie. Przygotowujemy tło. Może to być biała lub kolorowa tkanina bez wzoru, zarzucona na oparcie i siedzisko krzesła. Ustawiamy figurkę i robimy kilka ujęć. Najlepiej wyłączyć lampę błyskową. Wybieramy najlepsze zdjęcie (musi być ostre) i wysyłamy na adres: art@galeriasznurki.pl
FIGURKI JUŻ ROZDANE.

Zapraszamy do obejrzenia filmu. z  którego dowiecie się jak je pomalować ( w menu, zakładka filmy ). Za  tydzień (15VI) opowiemy jak zrobić fotografię pomalowanej figurki na  wystawę. Życzymy udanej zabawy. Po 20 czerwca planujemy plenery, które odbędą się w Warszawie. O szczegółach napiszemy w poniedziałek 15 czerwca.Pierwszą część filmu można zobaczyć w zakładce - filmy : NOWE ZADANIE DO DOMU.
  Serdecznie pozdrawiamy Małgosia i Jacek.
  Warszawa 08 VI 2020r.
BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSKIM,

którzy opłacili zajęcia marcowe, kwietniowe i  majowe. Niestety sytuacja nie pozwala na prowadzenie normalnych zajęć i w  związku z tym prosimy o zawieszenie wpłat. Opłaty zrealizowane możemy  zaliczyć na poczet zajęć w nowym roku szkolnym lub zwrócić na prośbę osób zainteresowanych. Mamy nadzieję, że sytuacja wróci do normy i od września zaczniemy regularne zajęcia.
Serdecznie pozdrawiamy Małgosia i Jacek.
Warszawa 25 V 2020r.

facebook_logo (9 kB)