aktualności - plastyka dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

GALERIA SZNURKI
galeria sznurki ma logo
zabawa i nauka od 1991 roku.

Aktualne informacje o zajęciach plastycznych w Galerii Sznurki

Pracujemy zgodnie z kalendarzem sznurki. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco w tym miejscu.
              zapraszamy !!!
Warszawa21I2021

Zajęcia plastyczne w okresie ferii

Miło nam ogłosić, że w dniach 12,13,14,15,16 stycznia 2021 roku, Galeria Sznurki będzie otwarta. Zapraszamy chętnych na zajęcia do swoich grup zgodnie z planem rocznym ( dzień i godzina ). Zajęcia będą dostępne w ramach styczniowego abonamentu, ale nieobecności na tych zajęciach nie będą podlegać możliwości odrabiania w innych terminach.
Z radością zapraszamy wszystkich chętnych.
Warszawa 09I2021

Miło nam ogłosić, że w dniach 5,6,7,8,9 stycznia 2021 roku, Galeria Sznurki będzie otwarta. Zapraszamy chętnych na zajęcia do swoich grup zgodnie z planem rocznym ( dzień i godzina ). Zajęcia będą dostępne w ramach styczniowego abonamentu, ale nieobecności na tych zajęciach nie będą podlegać możliwości odrabiania w innych terminach. W zależności od zainteresowania zajęcia mogą być przedłużone na kolejny tydzień ferii o czym poinformujemy 10 stycznia w tym miejscu.
Z radością zapraszamy wszystkich chętnych.
 Warszawa 02I2021
UWAGA !  FERIE !

W związku z wprowadzonymi zmianami w terminach ferii informujemy, że nastąpiły zmiany w kalendarzu sznurki. Ferie zostały przesunięte na pierwszą połowę stycznia, a druga połowa, od 19 to regularne zajęcia. Ponieważ wyjazdy będą ograniczone z powodu epidemii wiele osób zgłasza chęć kontynuacji zajęć w okresie ferii. Dlatego też ogłaszamy, że w dniach 5, 6 - 9 stycznia będą regularne zajęcia w Galerii Sznurki. Zajęcia będą dostępne w ramach abonamentu, ale nie będą podlegać możliwości odrabiania nieobecności. W przypadku dużego zainteresowania przedłużymy zajęcia na kolejny tydzień. Bardzo prosimy o zgłaszanie udziału w zajęciach podczas ferii z podaniem terminów. Zgłoszenia przyjmujemy na adres : art@galeriasznurki.pl

Warszawa 14XII2020

Nowy rok szkolny 2020/21

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie,
zgodnie z zapowiedzią, w dniu 5-go września na stronie Galerii Sznurki w zakładce: Regulamin Sznurki
zamieszczamy nowy, specjalnie na czas pandemii przygotowany regulamin zajęć oraz zasady zapisów na nasze zajęcia w roku szkolnym 2020/21. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim.

Warszawa 05 IX 2020r.
facebook_logo (9 kB)