aktualności - plastyka dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

GALERIA SZNURKI
zabawa i nauka od 1991 roku.

GALERIA SZNURKI JEST OTWARTA. ZAPRASZAMY
Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Warszawa 26X2020
NIESTETY NIE MAMY JUŻ WOLNYCH MIEJSC!!!!

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie,
zgodnie z zapowiedzią, w dniu 5-go września na stronie Galerii Sznurki w zakładce: Regulamin Sznurki
zamieszczamy nowy, specjalnie na czas pandemii przygotowany regulamin zajęć oraz zasady zapisów na nasze zajęcia w roku szkolnym 2020/21. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim.

Warszawa 05 IX 2020r.
ROBIMY ZDJĘCIE POMALOWANEJ FIGURKI.

Wybieramy dobrze oświetlone miejsce. Bardzo dobre efekty uzyskamy przy dziennym świetle np. na balkonie. Przygotowujemy tło. Może to być biała lub kolorowa tkanina bez wzoru, zarzucona na oparcie i siedzisko krzesła. Ustawiamy figurkę i robimy kilka ujęć. Najlepiej wyłączyć lampę błyskową. Wybieramy najlepsze zdjęcie (musi być ostre) i wysyłamy na adres: art@galeriasznurki.pl
FIGURKI JUŻ ROZDANE.

Zapraszamy do obejrzenia filmu. z  którego dowiecie się jak je pomalować ( w menu, zakładka filmy ). Za  tydzień (15VI) opowiemy jak zrobić fotografię pomalowanej figurki na  wystawę. Życzymy udanej zabawy. Po 20 czerwca planujemy plenery, które odbędą się w Warszawie. O szczegółach napiszemy w poniedziałek 15 czerwca.Pierwszą część filmu można zobaczyć w zakładce - filmy : NOWE ZADANIE DO DOMU.
  Serdecznie pozdrawiamy Małgosia i Jacek.
  Warszawa 08 VI 2020r.
facebook_logo (9 kB)